Kontaktinformation

Vi på Medibas hjälper gärna till med frågor kring abonnemang och är tacksamma för återkoppling och förbättringsidéer. Vi har dock ingen möjlighet att ge råd i enskilda ärenden.

Medibas

Adress: Gjörwellsgatan 30, 112 60 Stockholm

Frågor om abonnemang och lösenord tel: +46 8 409 322 90, e-post: info@medibas.se

Frågor eller tips till redaktionen tel: +46 8 409 322 25, e-post: support@medibas.se

Webbplats: www.medibas.se

 

Isabelle Cehlin.jpg

VD

Isabelle Cehlin, specialistläkare geriatrik
Tel: 0704-557 267
E-post: isabelle.cehlin@medibas.se

Anna Nager.jpg

Chefredaktör

Anna Nager, medicine doktor, specialistläkare allmänmedicin

Tel: 0735-587 552
E-post: anna.nager@medibas.se

Ingvar Krakau.jpg

Medicinsk redaktör

Ingvar Krakau, docent, specialistläkare allmänmedicin

E-post: ingvar.krakau@ki.se

Remy Waardenburg.jpg

Medicinsk redaktör

Remy Waardenburg, specialistläkare allmänmedicin

E-post: remy.waardenburg@medibas.se

Emese Gerentser.jpg

Medicinjournalist och redaktionskoordinator

Emese Gerentsér

Tel: 0707-191 089
E-post: emese.gerentser@medibas.se

Kafai Wong.jpg

Kundansvarig

Kafai Wong

Tel: 0739-578 977
E-post: kafai.wong@medibas.se

Peter Widgren.jpg

Kundansvarig

Peter Widgren

Tel: 0702-484 114
E-post: peter.widgren@medibas.se

 

Stefan Viklund

Kundansvarig

Stefan Viklund

Tel: 0735-586 569
E-post: stefan.viklund@medibas.se

 


På grund av förändrade kunskaper, brist på konsensus bland auktoriteter inom området, speciella omständigheter i varje enskild konsultation och mänskligt felhandlande kan inte Medibas garantera att all information i Medibas är korrekt och fullständig i alla avseenden.